Feladatok

Új kollégánk feladatai közé tartoznak az alábbiak

Kapcsolattartás a meglévő ügyfelekkel, partnerekkel, alvállalkozókkal
Színvonalas kiszolgálás biztosítása e-mailben és telefonon
Beérkező igények gyors kezelése
E-mail, telefon, posta kezelése
Adminisztráció, napi, heti, havi feladatok, Beszámolók készítése vezető felé
Szerződések, árajánlatok készítése
Nyomtatványok vezetése
HR feladatok ellátása
Könyvelés előkészítése
Árurendelés, áruátvétel

Elvárások

Ahhoz, hogy sikeres legyél ebben a pozícióban, az alábbiakra van szükséged:

Ügyfélközpontú gondolkodásmód, nyitottság, segítőkészség
Gyors döntési és hatékony problémamegoldó készség
Határozott lendületes magabiztos személyiség
Jó szervezési készség, prioritásérzék.
Kiváló kommunikációs készség
Felhasználói szintű számítógépes ismeretek
Megbízhatóság, rendelkezésre állás
Precizitás, pontosság, önálló munkavégzés

Előnyök

Ha rendelkezel az alábbiakkal, azt nagyra értékeljük, de nem elvárás.

Kereskedelmi tapasztalat
Angol nyelvtudás
B kategóriás jogosítvány

Ajánlatunk:

Az általunk kínált fizetés versenyképes és a munkaidőhöz igazodik:

  • napi 4 órában netto 200.000Ft / hó
  • napi 6 órában netto 300.000Ft / hó

Lehetőség van a fejlődésre, így a munkavállalók szakmai érdeklődésük szerint tudnak fejlődni, amely hosszú távon mindannyiunk hasznára válik.

A munkakörnyezetünk barátságos és nyitott, így új kollégáink hamar be tudnak illeszkedni és az első napoktól kezdve fontos tagjai lehetnek a csapatunknak. Mivel cégünk folyamatosan fejlődik, az előreléési lehetőségre is lesz lehetőség.

Munkavégzés helye: Siklós

Összességében, az általunk kínált munkalehetőség ideális lehet azoknak, akik szeretnének részt venni egy barátságos, segítőkész csapatban, és akiknek fontos a stabil munkahely, értékes szakmai tapasztalatok megszerzése, valamint az előrelépési lehetőség.

Ezeket szokták szeretni

Akik nálunk dolgoznak

Profizmus és tapasztalat

Bevált és jól működő munkamenetben dolgozunk.

Hatékony munkavégzés

Minden lehetséges módon azon vagyunk, hogy a munkádnak minél nagyobb hatása legyen.

Rugalmas munkaidő

Te döntöd el, hogy 4 vagy 6 órában szeretnél dolgozni.

Támogató környezet

A Te sikered a mi sikerünk, tehát mindenben támogatjuk a sikeres munkavégzésed.

Időben, korrekt módon fizetünk

Mert hiszünk a tisztességes hozzáállás erejében.

#1 Küldd el az űrlapot!

Az első lépés, hogy add le a jelentkezésed! Ne küldj emailt és ne írj ránk a Facebookon – ezeknek semmi értelme. Egyszerűen kövesd a kéréseinket!

#2 Telefonos interjú

Minden komoly jelöltet felhívunk (5 perces hívás az egész). Ennek az az értelme, hogy ne húzzuk az idődet feleslegesen, ha valami nem stimmel.

#3 Személyes interjú

A telefonos interjú eredményétől függően fogunk személyesen is találkozni. Ezekre az interjúkra nem kell készülni, mert nem is nagyon lehet.

Önéletrajz*

Mindenképp .pdf legyen a formátum!

Motivációs levél*

Egyedi motivációs levelet várunk, amiben leírod, hogy miért szeretnél nálunk dolgozni, és hogy miért tartod magad alkalmasnak a pozíció betöltésére. Ha nem ilyet küldesz, vagy nem küldesz egyáltalán, akkor felesleges jelentkezned. Mindenképp .pdf legyen a formátum!